Warning: mysqli_fetch_array() expects parameter 1 to be mysqli_result, bool given in /www/wwwroot/ozuncu.com/moduller/haberler_detay.php on line 25

ÖZUNCU BAKIR

Özuncu Bakır Metal Maden Sanayi Tic. Ltd. Şti. Demirdışı Metal ürünleri üzerine Kıraç Esenyurt'da faaliyet göstermektedir. Yılların verdiği deneyimle; soyma, kırma, hurda, lama, külçe bakır, bakır katot, sarı(Pirinç), araiş sarı, talaş, kurşun, külçe kurşun, çinko ve alüminyum ürünlerinin alım ve satımını yapmaktadır. Ayrıca istenilen tonajlarda katot bakır, filmaşin bakır, külçe bakır, külçe sarı, külçe çinko, külçe alüminyum, külçe kurşun satışlarımız devam etmektedir. Uluslararası alanda başta Avrupa ve Asya olmak üzere birçok ülkeye ihracat gerçekleştirmektedir.

Uluslararası Geri Dönüşüm Organizasyonu olan BIR (Bureau of International Recycling) Gold üyesi olan firmamızın IMMIB (İstanbul Metal Maden İhracatçıları Birliği) üyeliği ve Çevre Bakanlığı Hurda Toplama Ayırma Lisansı bulunmaktadır.

Şirketimiz Türkiye'deki ticaretinin yanı sıra Londra Metal Borsasında da işlem yapma yetkisine sahiptir. Amacımız değişen ve gelişen dünyada istenilen kalite ve miktarda ürünü müşterilerimize hızlı bir şekilde ulaştırmaktır.

8704